פרגולות עץ

אנחנו מתחייבים למחיר הזול בשוק

פרגולה מחיר | פרגולות לגינה | פרגולות למרפסת | פרגולות עץ | פרגולה עץ לבן | פרגולה מעץ גושני | פרגולה לחניה | פרגולות תלויה | פרגולה במבוק

פרגולות לגינה ולחצר

פרגולה חיצונית פועלת כתוספת נפלאה לשטח הגינה היא מפגישה את כל האלמנטים החיצוניים שלכם ומהווה מקום מדהים להיפגש עם משפחה וחברים. הקמת פרגולה באזור הדשא או בחצר האחורית שלך היא דרך קלה ובמחיר סביר להשפיע חזותית על המרחב החיצוני של חלק משמעותי מהבית.

מבצע פרגולה לגינה החל מ- 450 ש"ח למטר!!

פרגולות למרפסת ולגג

פרגולה לגג תוכננה כדי להוסיף צל לחלל המרפסת ו/או הגג שלך, הם מצוינים למתן הקלה מקרני השמש הקשות והישירות תוך מתן גישה לאור השמש למלא את החלל.

מבצע פרגולה למרפסת החל מ- 450 ש"ח למטר!!

פרגולה תלויה (סוכך)

פרגולות בסגנון סוכך מותקנות ישירות על הקיר ואינן זקוקות לעמודי תמיכה או לעמודים. ניתן להתקין פרגולת סוכך מעל דלת, חלון, למרחבים שליד הבריכה, למרפסות ולמרחבי גג קטנים, לצל ולאסתטיקה.

פרגולה תלויה תוכננה כדי לשרת את הצורך בצל וליצור מרחב שלא תלוי עמודי תמיכה (קורות), המאפיין התלוי נובע מהצורך בשימוש ובניצול במרחב המרבי, פרגולה סוכך יכולה לגרום לחלל מגורים חיצוני להרגיש כמו הרחבה של חדר פנימי במקום תכונה נפרדת.

מבצע פרגולה תלויה החל מ- 450 ש"ח למטר!!

פרגולה עץ לבן

לאלו מאיתנו שהעיצוב והצבע של הפרגולה חשוב להם לא פחות, והם מתחברים יותר למראה הנקי והקלאסי של הצבע הלבן ששולט יותר בפרגולות במדינות באירופה, פרגולה לבנה זה בהחלט פתרון מיוחד שיענה גם על צורך זה.

הפרגולה הלבנה כולה משקפת את קרני השמש ויוצרת אפקט קירור לחלל המגורים החיצוני שלך, זה ידוע שהצבע הבהיר גורם לחלל להרגיש פתוח יותר. עם זאת, יותר ויותר רוכשי פרגולות בוחרים גם בסכמת צבעים דו-גוונית/ שילוב.

מבצע פרגולה עץ לבן החל מ- 500 ש"ח למטר!!

פרגולה במבוק

פרגולות במבוק מוצקות להוספת הרחבה לבית למראה טבעי ביותר!

פרגולות עשויות מבמבוק בגלל צפיפות גבוהה, מוצר ירוק ובעמידות גבוהה. במבוק הוא חזק ועמיד יותר מכל עץ נהרות אחר. הוא ניתן לתחזוק בקלות ואינו דורש תחזוקה גבוהה. לקולקציית הפרגולות שלנו יש מספר יתרונות כמו אקולוגי, הגנה על הסביבה וטכנולוגיה נמוכה. הבמבוק שאנחנו עובדים איתו, עבר טיפול מיוחד, הוא ללא חרקים, עם לחות נמוכה, נגד טחב, יבשים וחיטוי בכבשן. אפשר להנות מפרגולות אלו המון המון שנים עם תחזוקה נאותה.

מבצע פרגולה במבוק החל מ- 450 ש"ח למטר!!

פרגולה לחניה

פרגולה לחניה היא לא רק פרגולה לצל של הרכב שלכם, אלא היא גם מספקת שטח אחסון נוסף והיא גם יכולה לספק ביטחון לרכב שלכם! יתרונות רבים בפרגולה לחניה: הגנה מפני מזג האוויר, יותר אבטחה, שטח אחסון נוסף, מגביר את הבידור.

מבצע פרגולה לחניה החל מ- 450 ש"ח למטר!!

פרגולה מעץ גושני

עץ גושני הוא עץ מלא או מודבק (רב שכבתי) בעיצוב מרובע או מעוגל, זהו עץ איכותי הרבה יותר מעץ האורן, הוא חזק, עמיד, ובד”כ יכול להגיע כחתיכה אחת (קורה) שלמה, מלבד לזה יש לו מראה טבעי ואותנטי של עץ אמיתי.

הגדלים הנפוצים נעים בין 15/15 או 30/30 והלאה, השימוש הנפוץ בעץ גושני הוא בפרגולות מעץ או תומכים לגגות עץ, נפוץ גם לשלב אותו כאלמנט עיצובי בתקרות מבנים ארוכות.

בד”כ אנחנו תמיד מעדיפים לעבוד עם עץ איכותי יותר, התוצאות מדהימות והלקוחות שלנו מאוד מרוצים, אך זה תלוי בבחירה של הלקוח, בצרכים וביכולת הכספית.

מבצע פרגולה מעץ גושני החל מ- 450 ש"ח למטר!!

לסיכום

בכל הפרגולות שלנו ניתן לתכנן ולשלוט על רמת ההצללה, הצללה מלאה, חלקית, אטום גשם, עם חלונות וכו’, הכל תלוי בצורך ובסוג השימוש.

בנוסף חשוב לדעת, קיימים כמה סוגי פרגולות לבנות מסוגי עץ שונים, טקסטורות שונות ועוד..

פרגולה מעץ אורן: פרגולה זו נחשבת לזולה ביותר מבין מבחר סוגי העץ אך מאוד פופולארית בארץ עד לאחרונה, פרגולה מעץ אורן בהיר, בגודל בד”כ של 5/15.
פרגולה מעץ גושני: פרגולה מעץ גשוני (מכונה גם עץ טבעי) תעלה יותר אך תתן תחושה קצת יותר אוטנתית של עץ אמיתי למי שאוהב.
ההפרש במחיר הוא בהתאם לסוגי העץ ולעובי הקורה שנבחר, גודל בד”כ של 15/15 או 30/30 והלאה.

עדיין מרגישים מבולבלים?  התקשרו | השאירו פרטים | תאמו איתנו פגישת ייעוץ בחינם עד הבית.