פרגולה לחניה

חברתינו מתמחה בעיצוב תכנון ובנייה של פרגולות לכל סוגי הלקוחות, בתים פרטיים, בתי עסק, גנים ציבוריים ותעשייה.

פרגולה לחניה

פרגולה לחניה היא לא רק פרגולה לצל של הרכב שלכם, אלא היא גם מספקת שטח אחסון נוסף והיא גם יכולה לספק ביטחון לרכב שלכם!

הגנה מפני מזג האוויר
בארץ 8 חודשים מהשנה הם חמים מאוד, השמש הבהירה של ישראל  יכולה לחמם את המכונית שלך בשעות אחר הצהריים עד ל- 70 מעלות! על ידי חנייה מתחת לחנייה או פרגולה, אתה יכול לשמור את המכונית שלך בצל ולמנוע את ההלם המוכר מדי כשאתה נכנס לרכב או מושיט יד לחגורת הבטיחות כשחם לוהט!

יותר אבטחה
למרות שלמבנים חיצוניים אלה אין דלתות להרחקת מסיגי גבול, זה עדיין יכול לשמור על המכונית שלך מוגנת ובטוחה. הקרבה הפיזית הקרובה של המבנה לביתך יכולה לסייע במניעת התקרבות מדי של מקרים לא רוציים. (הרי הפרצה קוראת לגנב).

שטח אחסון נוסף
למרות שהחניון שלך לא מגיע עם כל ארבעת הקירות, הוא יכול לספק לך אחסון נוסף נהדר. אם המבנה שלך ממוקם ליד החלק האחורי של הבית שלך, אולי אפילו תרצה להשתמש בו כמו סככה, שבה אתה יכול לשמור צעצועים, ציוד גינון ופריטים חיצוניים אחרים. בנוסף, אתה יכול להחזיק אופניים כבולים לעמודי החנייה שלך או לתלות אותם מהתקרה.

מגביר את הבידור
אם אתה רוצה מקום נוסף להירגע ולבלות בחוץ או אולי הפטיו של הבית שלך אינו גדול מספיק, מגרש חניה עשוי להיות הדרך הקלה ביותר להשיג זאת. אתה יכול להניח ריהוט חוץ נוח מתחת לחניון שלך, כך שאתה עדיין יכול ליהנות בחוץ עם המשפחה והחברים, גם אם מזג האוויר לא משתף פעולה! עם כל הזמן שאנחנו מבלים בחוץ במהלך השנה, התקנת חניון או פרגולה היא בחירה מצוינת.

בכל הפרגולות שלנו ניתן לתכנן ולשלוט על רמת ההצללה, הצללה מלאה, חלקית, אטום גשם, עם חלונות וכו’, הכל תלוי בצורך ובסוג השימוש.

בנוסף חשוב לדעת, קיימים כמה סוגי פרגולות לחניה מסוגי עץ שונים, טקסטורות שונות ועוד..

פרגולה מעץ אורן: פרגולה זו נחשבת לזולה ביותר מבין מבחר סוגי העץ אך מאוד פופולארית בארץ עד לאחרונה, פרגולה מעץ אורן בהיר, בגודל בד”כ של 5/15.
פרגולה מעץ גושני: פרגולה מעץ גשוני (מכונה גם עץ טבעי) תעלה יותר אך תתן תחושה קצת יותר אוטנתית של עץ אמיתי למי שאוהב.
ההפרש במחיר הוא בהתאם לסוגי העץ ולעובי הקורה שנבחר, גודל בד”כ של 15/15 או 30/30 והלאה.

מבצע פרגולה לחניה החל מ- 450 ש"ח למטר!!

הפרגולה בטירת הכרמל ובפקיעין