סוגי דקים

אנחנו מתחייבים למחיר הזול בשוק

מחירים | דק אורן | דק סינטטי | דק איפאה | דק במבוק | דק טיק בורמזי

דק אורן

בעלי בתים רבים בוחרים בדק עץ אורן מכיוון שהוא מוכר, זמין ובמחיר סביר. יחד עם זאת, דק עץ אורן מצריך תחזוקה שנתית קבועה על מנת לשמר עליו.

למרות תחזוקתו השנתית, העץ מאופיין במוליכות תרמית נמוכה מאוד, ולאור הטמפרטורה הנוחה שלו, הוא נעים למגע. תכונות אלו מקנות לעץ יתרון מובהק כחומר לבנייה או לחידוש של רצפת עץ בסביבה חיצונית כמו חצרות גינות מרפסות שמש ועוד.

המחיר שלנו: דק אורן החל מ- 400 ש”ח למטר רבוע

דק סינטטי

דק סינטטי (מורכב) עשוי מסיבי עץ עטופים בפלסטיק וקל יותר לתחזוקה מדק מעץ. חלק מבעלי בתים חוששים שחומרים מרוכבים לא ייראו אותנטיים כמו עץ. עם זאת, התקדמות הייצור הובילה לחומרים מרוכבים (דק סינטטי) המדמים את המראה העשיר והטבעי של עץ ללא הטרדות של תחזוקה. דק מעץ זה מתאים לכל סוג שימוש ועמיד גם לריצוף דק מסביב לבריכה.

המחיר שלנו: דק סינטטי החל מ- 680 ש”ח למטר רבוע

דק איפאה

לאיפאה יש תכונות טבעיות להביס רבות מהמכות שבעלי הדקים האחרים חוששים מהן: חרקים, ריקבון, אש והשפעות מזג האוויר הסוער.

המראה שלו הוא אלגנטי ויוקרתי מאוד, הוא קשה וגם גמיש פי 8 מעץ דק רגיל, למעשה דק איפאה מבטיח אריכות שנים עד ל-20 שנה ללא צורך בהחלפה.

המחיר שלנו: דק איפאה החל מ-700 ש”ח למטר רבוע

דק במבוק

דק במבוק עשוי מרצועות במבוק דחוסות שעברו טיפול תרמי, הוא מתאים למרחבים חיצוניים כמו מרפסת, גג, חצר או בריכה.
היציבות הקיצונית של החומר כנגד קרני שמש, רטיבות, מזיקים ועוד, תבטיח לכם תוצאה עמידה מאוד, עם מראה טבעי של עץ קשה ועם יכולת להתמודד עם מזג האוויר הקיצוני שבארץ שנה אחר שנה.

אנחנו עןבדיםאך ורק עם דק במבוק איכותי של חברת Dasso המותג המוביל היום בארץ ובעולם היחיד עם תקן Class A ASTM E-8 דירוג נגד התלקחות לאש ועם 20 שנות אחריות מקיפה!

המחיר שלנו: דק במבוק החל מ- 700 ש”ח למטר רבוע

דק טיק בורמזי

דק טיק בורמזי היה מיועד בהתחלה לסיפון של ספינות ויאכטות עקב המראה היוקרתי הטבעי והעמידות שלו ללחות ומים. הדק עשוי מהרכב כימי ייחודי בתוך העץ המסייע בעמידה בתנאים עוינים.
לאחר מכן, נעשה בו שימוש באזורי בית אחרים בחוץ. דק הטיק שלנו מגיע כבלתי גמור עם גרגירים דרמטיים טבעיים עם ממדים שונים. הסגנון הוא מצולע (אנטי החלקה) או משטח שטוח בהתאם לדרישות הפרויקט.

המחיר שלנו: דק טיק בורמזי החל מ- 750 ש”ח למטר רבוע

לסיכום

לסיכום, מציאת דק אחד שמתאים לחלל שלך מסתכם בפשרה של ארבעה גורמי מפתח: תקציב, אקלים, קלות תחזוקה ואסתטיקה כללית.

כדי לחתוך את האפשרויות הרבות, כדאי להבין איזה דק עץ אתה הכי אוהב ואז להשוות את זה לאיכות החומר שנרצה לקבל, לדק שמותאם לתנאי המקום, ולמחיר שיעמוד בגבולות התקציב.

עדיין מרגישים מבולבלים?  התקשרו | השאירו פרטים | תאמו איתנו פגישת ייעוץ בחינם עד הבית.

מהפרויקטים שלנו