פרגולה מעץ גושני

חברתינו מתמחה בעיצוב תכנון ובנייה של פרגולות לכל סוגי הלקוחות, בתים פרטיים, בתי עסק, גנים ציבוריים ותעשייה.

פרגולה עץ גושני או עץ אורן?? - זו שאלה טובה!

עץ גושני (עץ טבעי)

עץ גושני הוא עץ מלא או מודבק (רב שכבתי) בעיצוב מרובע או מעוגל, זהו עץ איכותי הרבה יותר מעץ האורן, הוא חזק, עמיד, ובד”כ יכול להגיע כחתיכה אחת (קורה) שלמה, מלבד לזה יש לו מראה טבעי ואותנטי של עץ אמיתי.

הגדלים הנפוצים נעים בין 15/15 או 30/30 והלאה, השימוש הנפוץ בעץ גושני הוא בפרגולות מעץ או תומכים לגגות עץ, נפוץ גם לשלב אותו כאלמנט עיצובי בתקרות מבנים ארוכות.

בד”כ אנחנו תמיד מעדיפים לעבוד עם עץ איכותי יותר, התוצאות מדהימות והלקוחות שלנו מאוד מרוצים, אך זה תלוי בבחירה של הלקוח, בצרכים וביכולת הכספית.

בכל הפרגולות שלנו ניתן לתכנן ולשלוט על רמת ההצללה, הצללה מלאה, חלקית, אטום גשם, עם חלונות וכו’, הכל תלוי בצורך ובסוג השימוש.

פרגולה מעץ אורן: פרגולה זו נחשבת לזולה ביותר מבין מבחר סוגי העץ אך מאוד פופולארית בארץ עד לאחרונה, פרגולה מעץ אורן בהיר, בגודל בד”כ של 5/15.
פרגולה מעץ גושני: פרגולה מעץ גשוני (מכונה גם עץ טבעי) תעלה יותר אך תתן תחושה קצת יותר אוטנתית של עץ אמיתי למי שאוהב.
ההפרש במחיר הוא בהתאם לסוגי העץ ולעובי הקורה שנבחר, גודל בד”כ של 15/15 או 30/30 והלאה.

מבצע פרגולה עץ גושני החל מ- 450 ש"ח למטר!!

הפרגולה בכפר סבא

עץ אורן

עצי האורן השונים שנמכרים בשווקים שייכים למשפחת האורנים, לעץ האורן שימושים מסחריים נרחבים ברחבי העולם אפשר לומר כי האורן הוא אחד העצים הנפוצים ביותר בתעשייה. מחירו נמוך ביחס לשאר העצים מפני שניתן לגדל אותו במהירות בחוות עצים ייעודיות בד”כ במדינות במזרח אירופה.
עמידותו בתנאי חוץ נחשבת לנמוכה ולכן הוא זקוק לטיפול ראשוני ותקופתי כנגד פגעי מזג האוויר, אחרת הוא נוטה להירקב ולאבד את צבעו וצורתו המקוריים.

עצים מלאים אחרים יכולים להיות עמידים יותר כנגד מזיקים ופגעי מזג אויר, כאמור, הצורך בתחזוקה של עץ אורן היא גבוהה והכרחית לשימורו. ניתן לרכוש “אורן מחוטא” (עבר טיפול כימי כנגד מזיקים ופגעי חוץ), צבעו ירקרק על אף שמחירו גבוהה יותר מהאורן הרגיל מומלץ להשתמש בו עבור דק אורן ופרגולות. 

פרגולה מעץ אורן בהיר, בגודל בד”כ של 5/15 (שזהו הסוג הזול ביותר מבין סוגי הקורות).

מבצע פרגולה תלויה החל מ- 400 ש"ח למטר!!