גדר לגינה ולחצר

חברתינו מתמחה בעיצוב תכנון ובנייה של גדרות לכל סוגי הלקוחות, בתים פרטיים, בתי עסק, גנים ציבוריים ותעשייה.

גדרות עץ

הגינה שלנו היא חלק אינטגרלי מהשטח שאותו אנו מחזיקים ובמקום שיתחמו אותה קירות, אנו נקים בה גדר. גדר בגינה שלנו היא אחת הפריטים החשובים שמסייעים לתחום אותה ולהוות חוצץ וגבול בין הפנים ובין החוץ. כדי להתקין את הגדר נזדקק להיעזר בעמודים לגדר במידות שנבחר שישמרו את הגדר וכדי שיעניקו יציבות ועמידות לאורך זמן.

גדרות עמודים

גדר עמודים הם עמוד השדרה של גדר עץ. הם יושבים אנכית ומוצבים באדמה עם בטון. עמודים מוגדרים כהלכה מבטיחים גדר יציבה.

עמודי גדר מעץ הם בדרך כלל בגודל 4×4 (3.5 אינץ’ x 3.5 אינץ’ בפועל). גובה העמוד ישתנה בהתאם לגובה הגדר. (גובה העמוד הכולל הוא גובה הגדר בתוספת כמות העמודים שצריך לקבור באדמה/ תלוי מעקה.)

גדרות מסילות

מסילות תומכות, הנקראות לפעמים מסילות גדר או מיתרי גדר, עוברות אופקית מעמוד לעמוד. הם מתחברים לעמודים בעזרת מחברים ומהווים מרכיבי הגדר אליהם מחוברים כלונסאות. בהתאם לגובה הגדר ולסגנון, עשויות להיות שתיים או שלוש מסילות תומכות בין כל סט של עמודים.

מסילות תמיכה עשויות בדרך כלל מעץ פי 2 (עובי 1-1/2 אינץ’). מכיוון שמסילות התומכים משתרעות בין עמוד לעמוד, האורך תלוי במידת המרחק בין העמודים. רוב המרווחים בין הפוסטים הם 6′ או 8′.

גדרות במבוק

גדרות עשויות מבמבוק בגלל צפיפות גבוהה, מוצר ירוק ובעמידות גבוהה. במבוק הוא חזק ועמיד יותר מכל עץ נהרות אחר. הוא ניתן לתחזוק בקלות ואינו דורש תחזוקה גבוהה. לקולקציית הגדרות שלנו יש מספר יתרונות כמו אקולוגי, הגנה על הסביבה וטכנולוגיה נמוכה. הבמבוק שאנחנו עובדים איתו, עבר טיפול מיוחד, הוא ללא חרקים, עם לחות נמוכה, נגד טחב, יבשים וחיטוי בכבשן. אפשר להנות מגדרות אלו המון המון שנים עם תחזוקה נאותה.

 ישנם כ-1,400 מינים שונים של במבוק, אנחנו בחרנו לעבוד עם סוג של במבוק סיני חזק במיוחד ומתאים בצורתו לחצרות, הבמבוק הסיני שלנו מגיע מקוטר גזע הנע בין עשרה מילימטר בודדים ועד ל-30 סנטימטר.

גדרות החל מ- 200 ש"ח למטר!!

הגדר באשקלון

הגדר בתל-אביב