דקים לגינה ולחצר

חברתינו מתמחה בעיצוב תכנון ובנייה של דקים לכל סוגי הלקוחות, בתים פרטיים, בתי עסק, גנים ציבוריים ותעשייה.

דקים לגינה ולחצר

פרויקטים רבים של שיפוץ בתים יכולים להיראות מרתקים, כמו הוספת חדר אמבטיה חדש או שיפוץ המטבח שלך. אחד הפרויקטים המושכים ביותר לשיפוץ הבית הוא הוספת דק חדש.

הרעיונות הטובים ביותר לדקים לגינה ולחצר הם אלה שבאמת עוזרים לך להפיק את המרב מהשטח החיצוני שלך. מה גם שהתקנת דקים היא בחירה מצוינת כדי לספק את התפאורה המושלמת לברביקיו אחר הצהריים או לערב של רגיעה עם המשפחה.

כשמתכננים ריצוף בדקים אחת הבחירות המרכזיות שעומדות בפניך היא סוג הדק.
שלושה מהאפשרויות הנפוצות ביותר הן דק עץ (אורן פיני), דק סינטטי (חומר מרוכב מעץ ופלסטיק), ודק איפאה.

דק מעץ (אורן פיני): בעלי בתים רבים בוחרים בדק עץ מכיוון שהוא מוכר, זמין ובמחיר סביר. יחד עם זאת, דק עץ מצריך תחזוקה שנתית מאחר והבלאי שלו גבוה יותר.דק מעץ זה מתאים יותר לחצרות גינות מרפסות שמש ועוד.

דק מעץ סינטטי: הומצא בסוף שנות ה-80, עשוי מסיבי עץ עטופים בפלסטיק. קל יותר לתחזוקה מדק מעץ. חלק מבעלי בתים חוששים שחומרים מרוכבים לא ייראו נחמדים כמו עץ. עם זאת, התקדמות הייצור הובילה לחומרים מרוכבים (דק סינטטי) המדמים את המראה העשיר והטבעי של עץ ללא הטרדות של תחזוקה. דק מעץ זה מתאים לכל סוג שימוש ועמיד גם לריצוף דק מסביב לבריכה.

דק מעץ איפאה: לאיפאה יש תכונות טבעיות להביס רבות מהמכות שבעלי הדקים האחרים חוששים מהן: חרקים, ריקבון, אש והשפעות מזג האוויר הסוער. המראה שלו הוא אלגנטי ויוקרתי מאוד, הוא קשה וגם גמיש פי 8 מעץ דק רגיל, למעשה דק איפאה מבטיח אריכות שנים עד ל-20 שנה ללא צורך בהחלפה.
דק מאיפאה מתאים למרפסת לגג לחצר לגינה וגם בעיקר לבריכה.

לסיכום, מציאת דק אחד שמתאים לחלל שלך מסתכם בפשרה של ארבעה גורמי מפתח: תקציב, אקלים, קלות תחזוקה ואסתטיקה כללית.
ואל תשכחו שגם אנחנו כאן כדי לייעץ ללא עלות, כשניפגש להסתכל ולבחון באיזה עבודת דק אתם צריכים נוכל לתת לכם את כל האפשרויות הנכונות עבורכם. 

באיזה דק שתבחרו,אנחנו כבר הרכבנו בשבילכם קולקציה במגוון של 6 צבעים לבחירתכם.

מבצע דק עץ החל מ- 450 ש"ח למטר, 6 צבעים לבחירה דק מאוד איכותי יבוא

רצפת הדק בחולון

רצפת הדק בכפר כנא

רצפת הדק בהרצליה

רצפת הדק בעקרון